הפקת אירועים קטנים

     
banner

 

הפקת אירועים קטנים

חגיגת אירועים קטנים בחדרי בריחה

אם האירוע שלכם לא עתיד להכיל אורחים רבים בתפוצה גדולה, זו העת לתפוס יוזמה ולחגוג בחדר בריחה. כשאתם חוגגים בחדר בריחה אתם למעשה עושים צעד שלא עשיתם בעבר, גם אם אתם חובבי אקסטרים ופעולות נועזות אחרות כמו פיינט בול. בעוד שבאירועי אקסטרים ופיינטבול אתם עלולים להיפגע באמת – אם ביצעתם משהו לא נכון, כאן על אף האתגר אף אחד לא נפגע, אך ההרגשה היא כמו ביציאה מפיינטבול או ממירוץ: שעשיתם משהו מאתגר. מדוע זה קורה? הבה נבחן זאת.

מפגש עם דמויות מסרטים, אגדות והצגות

אתם נפגשים פנים מול פנים עם הדמויות. הדמויות אינן נוגעות בכם או גורמות לכם לנזק פיזי, ודאי שלא לפגיעות חמורות. הן משמיעות קולות מוזרים וחוסמים לכם פתחים בחדר. אתם צריכים לדעת להתגבר על מה שאותן דמויות עושות ולהימלט החוצה. גם מי שקופא על שמריו ולא מנסה לברוח בסוף יוצא החוצה כי הבילוי הוא על זמן שאול. כך או כך, ההרגשה היא תמיד הרגשת ניצחון.

נתינת סיכוי להעלאת כושר האסטרטגיה והתכנון שלכם

כאשר אתם באים לחדר בריחה עם תודעה שמראש אתם לא עומדים ולא קופאים על השמרים אלא נלחמים בדמויות במטרה לברוח החוצה, אתם למעשה פותחים לעממכם פתח להעלאת כושר האסטרטגיה שלכם. אם יש כאן קוראים שלא יודעיך לשחק שחמט ברמה גבוהה, כמה פעמים ניסיתם באמת ובתמים להתייצב ול יריב מכובד ולנסות לנצח אותו? אם זה אי פעם קרה לכם, עד כמה הייתה גדולה תחושת הסיפוק שלכם? אנחנו בטוחים שמאד. זו תהיה ההרגשה בחדר בריחה לאחר שיוצאים ממנו.

נתינת הזדמנות לבילוי בלתי שגרתי

בכל שנה, לחגוג עם קפה ועוגה עם מספר חברים זה מחמיא ויפה, אבל עלול לשעמם ולהכניס אתכם לשגרה בנאלית. לעומת זאת, ביסוס האירוע שלכם על חדרי בריחה נותן לכם הזדמנות למשהו נדיר, שטומן בחובו חוויה משכרת חושים. אם אתם מעוניינים בחדר בריחה איכותי שנדרש כושר אסטרטגיה לא קטן בשביל להימלט ממנו החוצה, החדר שלנו יעשה את העבודה עבורכם.

פנו לאתר Bermuda Quest להרשמה אל חדרי בריחה ובחרו מתוך מגוון עלילות וסיפורים את זו שתרצו להשתתף בה!